24 Mayıs 2019 13:16

KANAL tedavisi

Merhabalar 12 gün önce sağ altta bulunan en sondaki azı dişime kanal tedavisi yapıldı ilk bir iki gün sızlama ve ağrı oluştu sonra geçti fakat 12 günün sonunda sabah uyandığımda dişime dokunamıyodum ve üzerine basamıyorum nedeni nedir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Damla Zenar
Diş Hekimi

Merhaba , öncelikle geçmiş olsun , kanal tedavisi sonrası 1 hafta kadar üzerine bastığınızda ağrı hissetmeniz normal bir bulgu, bu durumun azalarak geçmesini bekleriz. Kanal tedavisi dişte sıcak sopuk hassasiyeti olması beklediğimiz bir durum değil. Ağrının sonradan artması normal kabul ettiğimiz bir sürüm değil, lütfen doktorunuza başvurup durumdan haberdar edin. Geçmiş olsun.

24 Mayıs 2019 15:01