SA
Soru Sahibi
27 Nisan 2021 22:31

Kan sulandırıcı kullanmalı mıyım

Merhaba 14 nisan da covid 19 pozitif çıktı ve aynı gün vücudumdaki döküntüler için zona teşhisi konuldu.Corona tefavisi içim verilen ilaçlarımı kullandım.D dimer sonucum 363.9 CRP 2.O TROPONIN 1.1 FERRITIM 77.78 WBC 11.15 NEUTROFIL 6.7 BOSOFIL 0.13 PLT 489 Diğerleri referans değerleri aralığında olup kan sulandırıcı kullanmam gerekir mi ne miktar ve süre kullanmalıyım ? Ayrıca yüksek olan veriler için değerlendirme yapabilirmisiniz lütfen.Teşekkür ederim.Saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ali Asan
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Merhabalar, Kan sulandırıcıyı covid sonrası bir ay kadar öneriyoruz. (Mide şikayetlerinin ve beyin damar hastalıınız yoksa)

24 Mayıs 2021 22:19