ÖM
Soru Sahibi
26 Ağustos 2020 12:37

Kan sonucları

Sayın Hocam merhaba Tüp bebek tedavisi aşamasındayım onun öncesinde hormon kan tahlili verdim değerlerim TSH.2.55 Estradiol 5.00 FSH 5.88 Serbest T3 2.86 Serbest T4 1.24 Glukoz 113 Lh *** *** ** hocam bu durumda sanırım estradiol değerim çok düşük çıkmış bu da hamileliğe engel bir durummudur polikistik over sendorumu var

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Mert Yeşiladalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba, evet estradiol düşük ancak bir sonraki adet döneminde normal çıkabilir. Lh değerinizi yanlış yazdınız sanırım. Hamilelige engel bir durum olup olmadığı muayene ile anlaşılabilir, ücretsiz tüp bebek polikliniği değerlendirmemize başvurabilirsiniz.

26 Ağustos 2020 13:00