DN
Soru Sahibi
16 Ocak 2021 16:15

Kalpte iğne batması gibi ağrı

Merhaba hocam. Yaşım 19 kalbimde(sol göğsüm De) iğne batması gibi ağrı oluyor çok uzun sürmüyor 10 saniye ortalama ama gün içerisinde 3 günden beri daha çok tekrar etmeye başladı elektro şok veriliyormuş gibi acı oluyor. Çok önemli Bi sorun olabilir mi? Çok korkuyorum hocam en kısa sürede cevabınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Yüksek muhtemel bu şikayetiniz kalp kökenli değil ancak yine de muayene edilmek daima daha iyi olur. Gönlünüz ferah olsun, muhtemelen ciddi bir durum çıkmayacaktır.

25 Nisan 2021 15:58