tt
Soru Sahibi
5 Şubat 2020 12:25

kalpte batma

Hocam iyi gunler. Oksurdugumde hickirdigimda nefesimi tamamına yakin verdigimde kalbimde batma oluyor. birde burnum tikali bogazim dolu oksuruncede bogazim cok hafif aciyor. usutmeyle alakali bir durum olabilirmi? gecen ay hasta olduydum atesim oksurugum vardi ayni olaylari yasamistim kendimi onunla avutuyorum. ha bide cigerimlerimde 3 tane 2.5mm nodul var bunlarin etkisi olabilirmi ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Nodülleri göğüs hastalıkları takip etsin.genel olarak öksürükle olan saniyelik batmalar önemsizdir.sürekli hergün uzun süren batma varsa bir kardiyolog görse iyi olur

23 Temmuz 2022 00:15