CB
Soru Sahibi
12 Ekim 2021 10:06

Kalp sıkışma ve ağrı

Hocam merhaba yaşım 16 bundan 7-8 ay önce kalp ağrısı ve sıkışma nedeni ile doktora gittim eko ve EKG çektirdim temiz çıktı ondan sonra geçmişti bundan 2 ay önce yine aynı şikayet ile ilgili yine doktora gittim eko ve EKG çektirdim temiz çıktı yine geçmişti hocam bende boyun kireçlenmesi var kireçlenme ağrı veya sıkışma yapar mı nabzımı ölçüyorum arada 95 arada *** *** ** arada ise 74 bunlar normal mi bıçak saplanması oluyor sanki futbolcuyum bide hocam kilom normal kilolu insan değilim bunlar neden olur

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu tür ağrılar, boyun kaslarının spazmı ile oluşabilir. Fizik tedavi uzmanına görünmelisiniz.

12 Ekim 2021 10:40