OI
Soru Sahibi
22 Mayıs 2019 19:13

Kalp krizi

Merhaba 21 yasinda kizim surekli kalp krizi gecirmekten korkuyorum ve internetten bununla ilgili seyler arastiriyorum istemsizce sol kolumda hafif bir agri ve yanma var gibi yuzuk parmagimda da agri var psikolojik ilac kullaniyorum 3 aydir ve 3 ay once doktora gorundum kan testlerim falan temiz cikti ama kalple ilgili bir seye baktirmadim sizce kalbimde bir sorun olabilir bi yoksa psikolojik mi bu arada malesef sigara kullaniyorum ama ailede kalp sorunu yok kolesterol ve kilomda iyi tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba oncelikle cok gecmis olsun.. Anlattiginiz sikayetler oncelikle kalp kaynakli agrilara benzemiyor. Ama emin olmak icin tabiiki muayene etmek gerekir.. Daha sonra net konusmak mumkun

15 Haziran 2019 23:41