AS
Soru Sahibi
16 Nisan 2018 17:25

Kalp buyuklugu

Merhabalar hocam benim 8 aylik oglum var bugun cocuk doktrona getrdim oksuruk ve hirlamasi icin ciğer rontgeni istedi sonucunda da kalbinin buyuk oldugunu ve cocuk kardiyologuna getrmemi istedi lütfen yardimci olun zarari nedr sagligina bi engel teskil eder mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. H. Barbaros Kınoğlu
Kalp Damar Cerrahisi , Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi

Bulunduğunuz ilde Kocaeli Üniversitesi TIp Fakültesi Pediyatrik Kardiyoloji Kliniğine başvurmanız uygun olur..

17 Nisan 2018 11:44