GB
Soru Sahibi
5 Nisan 2018 23:45

goguste yanma sikisma hissi

Hocam 4 ay önce beyin sarsintisi gecirdim ama beyinde ve kafada bir sey cikmadi sarsintiyi gecirdikten 2-3 hafta sonra goguste agri basladi 3 tane kalp doktoruna gittim 2 uzman 1 tanesi yar doc kalple ilgili agri degil dediler sadece sizinti var dedi son doktorum senede bir kontrole gel dedi ama merdiven ciktigimda gogsumde sıkınti hissediyorum ve futbolcuyum antremanlardada goguste yanma sikisma hissediyorum sol gogsumde memenin altinda ve koltuk altina dogru sikisma hissediyorum ondan sonra koprucuk kemigimin altinda hizli depar attigimda kalp atisi gibi ordaki damar atiyor ve cok cok agriyo koprucuk kemigin ordaki atan damar kalple ilgili bir problem yoksa damar tikanikligi olabilirmi korkuyorum hocam ne yapmam lazim travmadan kaynaklanan bisey olabilirmi 4 aydir ayni sikisma hissi ve giderek artiyor ne yapmam lazim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. H. Barbaros Kınoğlu
Kalp Damar Cerrahisi , Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi

kalp ve damar sistemi ile ilgili değil kanaatine varırken ne gibi testler yapıldı önemli olan..

9 Nisan 2018 11:59
GB
Soru Sahibi

7-8 kere ekg 3 kere eko 1 kere efor testi ve 3 kere kan tahlili ama agrisi gecmiyorr istee sikisma gibi yanma gibi

9 Nisan 2018 13:09
Prof. Dr. H. Barbaros Kınoğlu
Kalp Damar Cerrahisi , Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi

Boyun omurlarına da bir bakılması uygun olur..

10 Nisan 2018 09:17