CB
Soru Sahibi
4 Eylül 2021 02:20

Kalp ağrısı ve sıkışma

Hocam merhaba ben bundan 7 ay önce kalp ağrısından dolayı EKG ve eko çekildim temiz çıktı ve sonra geçmişti bu aralar bundan 1 ay önce çok stres yaptım carpintilarim ve ağrılarım oldu acile gittim EKG ve kan testi yapıldı temiz çıktı sonra bundan 3-4 hafta önce de kalbime bıçak saplanma ve yanma oluyordu çok şiddetli bı şekilde hastaneye gittim hocam yine eko ve EKG çekildim temiz çıktı ben futbolcuyum hocam yaşım 16 bazen yine geliyor bu ağrılar boyun fıtığı kalp ağrısı yapar mı hocam göğüs kafesim ağrıyor arada ayakta kalp atışımı ölçtüm hocam şimdi 105 çıktı yatarken ölçtüm 65 çıktı bunlar normal mi bende panik atak var kalp atışımı da hissediyorum hocam taşikardi olabilir miyim hep internetten araştırma yapıyorum ve çok korkuyorum sol koluma çok ağrı giriyor bide çeneme bunlar beni çok korkutuyor bende fıtık var hocam büyük ihtimal mr cektiricem yarın sizin fikriniz nedir teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Boyun fıtığı varsa, tüm bu şikayetleriniz olur. Kalpte hastalık yoksa, fizik tedaviye gitmeniz uygun olur.

6 Eylül 2021 09:30