ŞA
Soru Sahibi
17 Kasım 2019 23:12

Kalçamda ağrı

Selamun aleyküm ben un taşıyorum çalıştığımın ilk haftası rahatsızlığım yoktu yalnız 1 haftanın bitiminden sonraki zaman sürecinde kalçamda (sağ) ağrı başladı kas gevşetici kullanıyorum 5 gün oldu bir değişim göremedim. Diz kapağı in arkasındaki baldirlardada ağrılar başladı. nedir neyin nesidir bu yardımcı olabir misiniz???

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Tahsin Saygı
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Aleyküm selam, bana randevu alırsanız size yardımcı olmaya çalışırım, bu şekilde fikir belirtmem çok sağlıklı olmaz.

18 Kasım 2019 00:50