GA
Soru Sahibi
1 Ağustos 2021 12:49

Kalçada baskı

Hocam bir haftadır kalça yanlarımda yürürken bir baskı gibi bir his var tam belimin ve kalçamın arasında skolyoz hastasıyım ameliyat olalı 7 sene oldu bazen de ayaklarımde yorgunluk oluyodu arada bir acaba bir sinir sıkışması olabilir mi doktora görünmek için beklemeli miyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Engin YALÇIN
Ortopedi ve Travmatoloji

Geçmiş olsun Arda bey. Muhtemelen kaslarla ilgili bir problem yaşıyorsunuz.Kalçadan bacaklara doğru yayılan ağrı, uyuşma, his değişiklikleri, güç farklılığı gibi belirtiler olursa mutlaka doktor muayenesi gerekir.

1 Ağustos 2021 13:05