ÜT
Soru Sahibi
17 Nisan 2019 12:35

Kalça içi sonradan oluşan şişlik

Merhaba, yaklaşık 3 aydır sağ kalça iç kısmında yer alan, vajina bitişine yakın başta ele gelmeyen ama çömeldikten birkaç saniye sonra belirip sertleşen bilye büyüklüğünde şişliğim var. Jinekolojik olarak sorun görülmedi, zaten dediğim gibi kalça içinde kalıyor ve belimin yine sağ tarafına şiddetli ağrı yapıyor. Sebebi ne olabilir?

2 cevap
Cevaplar (2)

Ayrıntılı değerlendirmede fayda var. Normal muayene bulguları varsa görüntüleme yapılabilir.

20 Nisan 2019 07:33
ÜT
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam. Hayra çıkar sonuç inşallah ama bakalım.. Rektoskopi yapılacak. Ağrıdan duramıyorum.Sağ kalçam sola göre büyüdü tümseklenme var ve çok belli oluyor baktığımda. Daha da 30 yaşındayım.. Cevabınız için tekrar çok teşekkürler..

20 Nisan 2019 07:48

Geçmiş olsun.

20 Nisan 2019 10:21