Gi
Soru Sahibi
7 Kasım 2018 14:58

Kaka testi

hocam öncelikle çalışma hayatınızda başarılar. 20 günlük bebeğimin kaka testi 1. test gaita steatokr 33,33 2. test gaita steatokr 42,85 yağ pozitif nişasta negatif çıktı 2 testede sizce değerler nasıl kistik fibrozis mi bebeğim . bize ne önerirsiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hilal Koç Soner
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

kistikfibrozis tanısı için bu değerlerle mutlaka bir çocuk gastroenteroloji uzmanıyla görüşmelisiniz acil şifalar

10 Aralık 2018 09:42