11 Mayıs 2020 04:15

Kafa kemik çıkıntıj

Hocam merhaba benim kafamın sağ yan tarafında bir kemik çıkıntısı var Görüntü olarak sağ taraf kötü duruyor ve elim sürekli oraya gidiyor oynaya oynaya kızarttım artık o bölgeyi aldırma gibi bir şansım var mı? yardımcı olun lütfen 🙏🏼

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhaba İbrahim bey kafatası üzerindeki çıkıntınızın yumuşak doku lezyonu veya iyi huylu kemik tümörü olabilir, tedavi için beyin ve sinir cerrahi uzmanına gözükmelisiniz , geçmiş olsun

12 Mayıs 2020 12:30
Soru Sahibi

Teşekkür ederim ilginiz için

12 Mayıs 2020 19:03
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

rica ederim geçmiş olsun.

13 Mayıs 2020 10:02