BF
Soru Sahibi
7 Ekim 2008 13:50

iyigünler hocam.26yaşındayım sıkıntım sabahları uyandığımda ağız ve dudak i

iyigünler hocam.26yaşındayım sıkıntım sabahları uyandığımda ağız ve dudak iç ve dış çevresindeki kabuklanma.beyaz şekilde yapış yapış olan kabuklanma yıkadığımda geçiyor ama hersabah karşılaşıyorum.dudak çevremde ve ağzımı açtığımda dudakların iç kısımlarında diş etlerine doğru olan kısım tamamen bu kabuklanma ile karşılaşıyorum.aynı zamanda ağzımda kötü koku var.çürük dişim yok ama 20lik dişlerimden sol taraftaki kenarda çıkmış yanağa gömük gibi.yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Noyan Bakır
Diş Hekimi

Sayın Bilgili, Geçmiş olsun. Anlattıklarınız buğday allerjisinin belirtilerine benziyor. Glebilirseniz hem allerji testlerinizde hem de tedavinizde yardımcı olabilirim. Sağlıklar dilerim.

10 Ekim 2008 16:54