SB
Soru Sahibi
14 Mayıs 2008 14:11

İyigünler doktor bey.Ben ön 6 dişimi porselen laminate verner yaptırmak ist

İyigünler doktor bey.Ben ön 6 dişimi porselen laminate verner yaptırmak istiyorum.ve bir diş eksikliğim var bunu kron köprü yaptırmak istiyorum yani üstten toplamda dokuz dişim yapılacak.fakat buna ayırabildiğim bütçe 3 milyar civarı...laminate veerner porselenlerin 1 dişe nekadar olduğunu öğrenmek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Noyan Bakır
Diş Hekimi

Sayın Başak SİM, Buradan ücret söylemem doğru olmaz ama ayırdığınız bütçe ile istediğiniz tedaviyi rahatlıkla yaptırabileceğinizi düşünüyorum. Yalnız laminate kronlarınızın nano teknoloji yapıştırıcı ile yapıştırılmasına dikkat etmenizi öneririm. Laninate kronların dayanıklılığında ve estetiğinde bu tip yapıştırıcılar çok iyi sonuç vermektedir. Bilgilerinize sunar sağlıklar dilerim.

17 Mayıs 2008 02:36