SG
Soru Sahibi
12 Nisan 2009 11:21

iyi günler doktor hanım benim adetim gününden 4 gün önce ve cok kanamalı ge

iyi günler doktor hanım benim adetim gününden 4 gün önce ve cok kanamalı geldi ve biz cocukta düsünmüyoruz acaba hamilemiyimde kanamam oldu bilmiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim tesekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Emine Kantaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, adet beklenen tarihten 7 gün önce 7 gün sonra gelebilir. Durumunuz normaldir. Hamilelik olduğunu düşündürecek bir durum yok. Sağlıkla kalın DR EMİNE KANTAŞ

13 Nisan 2009 18:14