KS
Soru Sahibi
10 Temmuz 2011 13:24

iyi günler doktor bey benim sorunum nefes alıp verirken çıkan hırıltı.Dokto

iyi günler doktor bey benim sorunum nefes alıp verirken çıkan hırıltı.Doktora gittim film çekti dediki bronşit mucomax 1200 mg ve sefpotec 200mg butirol şurup ve inhalatörlü aeresol verdi.bunları kullan eğer geçmesse bi daha doktora git yine ilac verirler dedi.aile hekimine gittim o da bana j06.9 üst solunum yolu enfeksiyonu (tanımlanmamış)dedi ve mentopın 600 mg ilac yazdı suya atılan.şimdi enson verilen ilacı kullanıyorum ama yinede o hırıltı az da olsa oluyo ve ben bunu hissediyorum.bende ne öksürük var ne ateş var ne balgam var sadece çok az burnum tıkalı o kadar acaba siz bu konuda neler düşünüyosunuz ve bana ne tavsiye edebilirsiniz.günde yarım paket sigara kullanıyorum ve irademle bırakamıyorum saygılar sevgiler doktor bey

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Dr. Erdal Tuncer
Dr. Erdal Tuncer
Dahiliye - İç Hastalıkları

KBB doktoruna gidin.Sinüzit,geniz akıntısı ve reflü bakımından tetkik ettirin.Muhtemelen bunlardan birisi olacaktır.Ayrıca sigarayıda bırakın

10 Temmuz 2011 13:34
Dr. Erdal Tuncer
Dr. Erdal Tuncer Dahiliye - İç Hastalıkları

Yazar toplam 16 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
b12 vitamin eksikliği Dr. Erdal Tuncer
kaburga ağrısı Dr. Erdal Tuncer
KOLESTEROL Dr. Erdal Tuncer
geniz akıntısı Dr. Erdal Tuncer
babam Dr. Erdal Tuncer
Dahiliye - İç Hastalıkları İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Betül Bal Dahiliye - İç Hastalıkları
Uzm. Dr. Nursal Konduk Dahiliye - İç Hastalıkları
Dr. Ahmet Yazıcıoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları
Dr. Öğr. Üyesi Murat Deveci Dahiliye - İç Hastalıkları
Uzm. Dr. İrem ÖZÇELİK Dahiliye - İç Hastalıkları
Etiketler
Hırıltı , Mucomax 1200mg , Nefes alıp verrirken , Metopin 60mg , Burnum tıkalı
Facebook Twitter Instagram Youtube