14 Aralık 2010 23:38

iyi günler...ben genetik test yaptırdım ve sonuca göre dr.3 ay coraspin ve

iyi günler...ben genetik test yaptırdım ve sonuca göre dr.3 ay coraspin ve folbiol kullanmamı ve korunmamı daha sonrasında korunmayı bırakmamı ama ilaçlara devam etmemi ve gebe kalırsam hemen iğneye başlıcamızı soledi.sonuçlarım.mthfr c677t homozigot mutasyn saptandı.faktor V leiden heterozigot mtsyn saptandı.faktor XIII.faktorXII.(prothrombin)g*** *** **a ve apo b geninde mutasyon saptanmamıştr.apo e3/3 alleli saptandı.bu sonuçlara göre bu ilaçları bu şekilde kullanmam doğrumu şimdiden tşk.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Tonguç Gündüz
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

İlaçları bu şekilde kullanmanız doğrudur. Geçmiş olsun. Saygılar.

15 Aralık 2010 11:09