AN
Soru Sahibi
13 Ekim 2010 09:05

iyi günler; bande kist var doktor ginera draje hapını verdi 15 dündür kulla

iyi günler; bande kist var doktor ginera draje hapını verdi 15 dündür kullanıyorum.1 haftadır benden kahverengi leke geliyor ara sıra adet arısı gibi karnım ağrıyor sebebi nedir acaba cvp yazarsanız sevinirim TEŞEKKÜRLER...

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ginera doğum kontrol hapından kaynaklanan lekelenme ve karın ağrısı yaşamanız normal. Doktorunuzla görüşün ve kistinizin durumu ile ilgili bahsettiği tarihte mutlaka kontrole gidin. Randevu için Tel: 0216-3851715

14 Ekim 2010 13:27
Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Op. Dr. H. Yeşim Yerçok Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yazar toplam 23085 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Tarlusal primolut Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Ella tarlusal Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Yasmin hapı Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Hamilelikte Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Hamile İhtimali, Yardım! Op. Dr. H. Yeşim Yerçok
Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Erkan Aslan Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Seyhan Özleme Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Ayten Necefaliyeva Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Mehriban Aliyeva Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Naile Çelik Kadın Hastalıkları ve Doğum
Etiketler
Adet , Doğum kontrol hapı kullanımı , Lekelenme , Gınera , Ginera draje
Facebook Twitter Instagram Youtube