1 Aralık 2018 09:12

iyi çalışmalar hocam koltuk altımda ağrı ve dolgunluk hissi var

1 aydır koltuk altımda dolgunluk hissi ve ara ara giren ağrı var göğsümde hassasiyette eşlik ettiği için doktora gittiğimde meme ultrasonu çekildi hiçbir sorun yok kitle yok dedi göğüs hassasiyetim geçti ama koltum altımda dolgunluk ve ağrı devam ediyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, bu konu için muayene ve görüntülemelere bakmak gerekir. tekrar geçmiş olsun.

4 Mart 2019 08:54