GF
Soru Sahibi
2 Nisan 2011 17:57

iyi akşamlar hocam geçen ay adetin 3.günü sabahı test sonuçları fsh3.76 lh1

iyi akşamlar hocam geçen ay adetin 3.günü sabahı test sonuçları fsh3.76 lh14.4 e2 67 bu ayki adetin 4.günü akşamı test sonuçları fsh9.99 lh 7.93 e2 269 bu degerler neden bu kadar değişken? bu ayki sonuçlar gebelik için nasıl? geçen ay klomen kullandım 17.gün 26mm folikül oluştu ve çatlamadan küçüldü bu ay bugün adetin 13.günü 18.9mm ve 14mm folikül vardı 2tane pregnyl 5000 iğne oldum ikisininde çatlayıp döllenme ihtimali var mı? zamanı doğrumudur? 29günde bir adet oluyorum şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Levent M. Şentürk
Kadın Hastalıkları ve Doğum

1. Daha cok 19 mm olan folikul catlama olasligi var. Gunu dogru kabul edilebilir 2. Bu kadar buyuk arklar olmamasi gerekir. LAB hatasi oldugunu dusunuyorum.

2 Nisan 2011 19:30