GF
Soru Sahibi
2 Nisan 2011 19:42

iyi akşamlar az önceki soruma ek olarak bu iğneleri olduktan sonra 36 saat

iyi akşamlar az önceki soruma ek olarak bu iğneleri olduktan sonra 36 saat sonra çatlarmış peki bu süre içinde büyümeye devam eder mi? birde neden 2tane iğne gerekli tek iğne ile çatlama olmazmı? şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Levent M. Şentürk
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Evet, buyume bu sirada da devam eder Ilac tipine gore tek ya da iki igne gerekeri. Eger sizin kullandiginiz Pregnyl ise 5000 likten 2 ampul gerekir. Bunun dozu bu sekildedir

2 Nisan 2011 21:23