FS
Soru Sahibi
11 Kasım 2019 20:55

İvf ilaç kullanımı

Hocam Merheba eşim 32 yaşında ivf tedavisi görmek te 6 gün günde 300 derece gonalf vuruldu doktor yumurtalıklar yavaş cvp veriyo günde 450 dereceye çıkardı 3 gün vurul kontrol verdi hocam ivf için yüksek dozlar mı bizim aldığımız ilaç yüksek dozda yumurta ve embriyo oluşumunda ve gebelik oluşumunda anomoli riski yüksek oluyor mu yorumlarınız ve fikirleriniz için tşk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Sevinç Ege
Histoloji ve Embriyoloji

Anomali riski olmaz. Endişelenmeyin. Doktorunuza güvenin. Bol şans diliyorum..

13 Kasım 2019 17:50