25 Aralık 2021 18:50

İştahsızlık

Merhabalar benim 7 yaşında oğlum var çok iştahsız bir çocuk 19 -20 kilo arasında idi şuan hasta olduğundan dolayı iştahı neredeyse hiç yok kıyafetleri ile tartıldığında 18 kilo geldi poliklinikte ne yapmamız gerek yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Serhat Kılıç
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba iştahsızlık hemen tüm çocukların genel bir sorunudur. Bunun nedeni konusunda gereken araştırmalar yapıldıktan sonra sağlıklı bir yorum yapabilirim. Sağlıklı günler

29 Aralık 2021 16:29