ÇS
Soru Sahibi
12 Mart 2017 09:34

Invisalign

Hocam ben invisalign tedavisi olmak istiyorum fakat damağım biraz dar onu apareyle actiktan sonra olabilirmiyim kesinlikle tel olmak istemiyorum 16 yasindayim ha bide ortalama invisalign fiyatlari nedir bakmadan karar verilmez ama ortalama fiyati ogrenebilirmiyim tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Erman Ürer
Diş Hekimi

Ortodontist imiz görmeden Fiat verme şansımız maalesef yok.(*** *** ** nolu telefondan Ortodontist imiz için randevu almanızı tavsiye ederim.Geçmiş olsun dileklerimizle...

11 Nisan 2017 20:16