BM
Soru Sahibi
8 Eylül 2012 20:28

Çürük dişler

Hocam bende 2 tane çürük diş var ve doktora gitmeye çekiniyorum kanal tedavisi acıtır diyorlar bu konu hakkında bilginizi istiyorum ve bende ağız kokusu var sizce bu ağız kokusunun nedeni çürük dişlerim midir? Son sorum da ağzımdan sürekli sıvı geliyor ve sürekli tükürmek zorunda kalıyorum bunun nedeni nedir? Çok teşekkürler şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Erman Ürer
Diş Hekimi

ağızdaki çürüklerinizin ağız kokusu ve bahsettiğiniz sıvı kokulu ise iltihap yapma ihtimali vardır.çürüklerinizi biran önce tedavi ettirmeniz sizin için yaralıdır.tedavisi zamanında yapılmamış dişin kanal ted. ne daha da kötüsü çekime gitme ihtimali artar.kanal ted. de çekim de iyi uyuşmuş diş için sorunsuz ağrısız yapılmaktadır.püf noktası derin bir anestezi tutturmaktır.bunun için hastayla sürekli iletişimde kalarak ted. lerimiz sürdürmekteyiz.şimdiden geçmiş olsun dileklerimizle... özel ATAKUM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (*** *** **

11 Eylül 2012 18:44