İC
Soru Sahibi
22 Şubat 2016 11:03

İnvisalign

Merhaba merak ettigim bisey var sormak istedim. Benim ust cene köpek dislerimde yamukluk var sadece o iki disimden sikayetiyim . merak ettigim şey invisalign tedavisini sadece o iki diş icin uygulayabiliyormuyuz

2 cevap
Cevaplar (2)

Orta ve hafif diş çapraşıklıkları invisalign ile tedavi edilebilir. Diş çekimi yapılması gereken bir ortodontik tedavi invisalign ile tedavi edilemez. Fakat çalışmalar bu yönde de devam etmektedir. Teknoloji geliştikçe çekimli tedavilerde invisalign ile tedavi edilecektir.Muayene olup uzman görüşü almanız halinde size uygulanıp uygulanamayacağı belli olacaktır

22 Şubat 2016 12:07
İC
Soru Sahibi

Anladım peki tedavinin uygun olduğu dusunulduğu taktirde ortalama olarak o iki disim için fiyat araliği ne olur ? Muayene olmaya gideceğim fakat o zamana kadar aklimda en azindan bi fiyat araligi olmasini istiyorum.Bilgilendirirseniz cok memnun olurum

23 Şubat 2016 01:38

Maalesef muayene olmadan fiyat vermek çok zor çünkü kaç adet plak kullanılacağına ve tedavinin süresine göre değişecektir

23 Şubat 2016 07:37