YM
Soru Sahibi
20 Şubat 2014 12:35

insülin direnci

Selamlar hocam yarın insülin direncine baktırmaya gideceğim ben de son bir haftadır aşırı terleme de görülyor ancak açıkma nöbetlerim olmuyor hocam son 2 aydır yaşadığım sersemlikten dolayı ne açlık ne cinsellik aklıma gelmiyor geçen hafta Tıp fakültesine de gittim yaptırdığım tetkiklerin yeterli hatta fazla bile oldğunu söylediler. sersemlik hali mide bulantıları yorgunluk işten kaçma gibi belirtiler verir mi insülin direnci

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cengiz Kırmaz
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları

İnsülin direnci açısından bir endokrinoloji uzmanı ile görüşmeniz daha uygun olacaktır... Selamlarımla...

20 Şubat 2014 14:15