KG
Soru Sahibi
8 Mayıs 2021 16:41

İnofolic combi kullanabilir miyim?

Merhaba hocam, 2 yıllık evliyim 8 aydan beri çocuk düşünüyoruz. Yumurta kalitesini arttırdığı için inofolic kullandım bir ay. O bitince inofolic combi aldım. 52 kiloyum. Kilo ve şeker sorunum yok. Adetlerim de düzenli. İnofolic combi kullanmamda bir sakınca var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Suat Hazer
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

inofolic combi daha kilolu olanlarda tercih ediliyor,sizin için inofolıc daha uygun

26 Mayıs 2021 13:23