AN
Soru Sahibi
6 Eylül 2019 14:52

infertilite

Merhaba Hocom. 34 yaşındayım 19 Yaşında evlendim. ilk gebeliğim 21 yaşındayken oldu ve 8 haftalıkken düşükle sonuçlandı ve kürtaj ile müdahale edildi. ikinci gebeliğim 23 yaşımın sonlarında yine düşük sebebi ile 6 haftalıkken kürtajla sonlandırıldı. ardından altı ay sonra 24 yaşımda iken 10 haftalık gebeliğim yine düşük ve mecburen kürtaj. Son gebeliğimin üzerinden 10 yıl geçti. Bu sürede gerekli tüm kontroller ve tetkikler yapıldı. herhangi bir anormallik gözlenmedi ancak bu sürede hiç gebelik oluşmadı. Konu ile ilgili gözden kaçmış bir durum var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selahattin Kumru
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

olabilir bir perinatoloji uzmanina gidin

6 Eylül 2019 15:27