kt
Soru Sahibi
13 Şubat 2021 00:16

implant kemik tozu

Hocam merhaba sağ üst 4-5 numaralı dişlerim çürükten dolayı 4 yıl önce çekilmişti.Bugüne kadar hiç cesaret edemedim ama artık cesaretimi topladım randevu aldım implant düşünüyorum eksik dişlerin yerine ama kemik incelmiş çekilmiş gibi geliyor bana muhtemelen implant yapamazlar kemiğe kemik tozu eklerler gibime geliyor.Çok araştırmacı olduğumdan öğrendim bunları:)Bu işlem ağrılı zor bir işlem mi birde sonrasında ağrı sızı çok oluyor mu?Yoksa hassas hareketli protez mi tercih edeyim.İzmirde çok iyi bir özel merkezde yaptıracağım bu arada.

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

sizin düşündüğünüz gibi olduğunu sanmıyorum.dişinizi diş eti rakatsızlığından dolayı çektirmemişsiniz. kaldıki implantı tecrübeli biri yaptığı zaman hiç ağrınız olmaz. şimdiden geçmiş olsun.

13 Şubat 2021 08:57
kt
Soru Sahibi

hocam implant için yeterli kemiğim yoksa sinüs lifting yapılacak peki bu işlem ağrılı mı ve sonrasında çok komplikasyonu var mı?korkmama gerek var mı?

14 Şubat 2021 17:07

işlem sırasında anestezi olacak sonrasında da ağrı kesici kullanırsınız. hareketli purotez değil tabiki imkan varsa implantı tercih etmelisinizhem estetik olarak hemde kullanım açısından . kaliteli yaşamın da bir parçası sabit dişler

23 Nisan 2021 08:42
Dt. Mehmet Işlek
Dt. Mehmet Işlek Diş Hekimi

Yazar toplam 155 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
İmplant Zirkon diş yurtum Dt. Mehmet Işlek
implant kemik tozu Dt. Mehmet Işlek
çenede şişlik Dt. Mehmet Işlek
Diş sallanması Dt. Mehmet Işlek
Diş Hekimi İle İlgili Diğer Uzmanlar
Dr. Dt. Rukiye Osman Diş Hekimi
Dt. Şeyda Kırsaç Diş Hekimi
Dt. Zehra Nur Ekinci Diş Hekimi
Dt. Dilara John Diş Hekimi
Facebook Twitter Instagram Youtube