bS
Soru Sahibi
21 Ekim 2022 11:08

İlaç kullanımı regl düzensizliği

Hocam merhaba, 2 hafta önce ankilozan spondilit, iltihaplı bel fıtığı ve traps teşhisi koyuldu. Bu ay 2 kez mr çekildi. 2 haftadır salazopyrin, ranrudil ve colchicum kullanıyorum. Normal de sürekli akıntım olurdu. Bu ay içinde bir de spora başladım. Regl im 5 gün gecikti, akıntım da hiç olmuyor. Gecikme yaşanması normal midir? Yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Çağdaş Özdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Sibel Hanım ;öncelikle gebelik testi yapmamız gerekir.Yoğun spor vs aktivelerde adet gecikmesi görülebilmektedir.Sağlıklı günler dilerim

21 Ekim 2022 21:24