ME
Soru Sahibi
10 Ekim 2015 20:27

İiab sonucu

merhaba doktor bey, Yapılan tiroid biyopsisi sonucu aşağıdaki gibidir. Yorumlarsanız memnun olurum. Teşekkürler. Tiroid sağ lobda iia yaymaları hücre bloğu. Kanamalı zeminde bol histosit Bethesda 1. Tiroid sol lobda iia yaymalar ve hücre bloğu dejenere tirositler. Kanserli mi? Ameliyat derler mi? Yoksa ilaçla halledilebilecek bir şey mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

geçmiş olsun, bu sonuc tiroid ultrasonuyla yorumlanmalı, malign hücre görülmemiş ancak çokta yeterli bir sonuç değil... www.bahadirege.com

10 Ekim 2015 21:04