30 Ekim 2020 18:30

İhtimal varmıdır

Hocam merhaba, Beklenen adete 6 gün kala korunmasız ilişkiye girildi.Sonrasında beklenen adet günümde kanamam başladı.Kanama İlk 2 gün pedden taşacak şekilde yoğun diğer günler normale dönmüştü ve toplamda 6 gün sürdü kanama. Bu durumda hamilelik riski kesinlikle ortadan kalkmışmıdır.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kemal Özerkan
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bence gebelik yoktur ama yine de bi test yaparsanız garanti olur...

2 Aralık 2020 12:51