CD
Soru Sahibi
13 Haziran 2019 17:35

İğnesi sonrası anormal şikayetler

Yaklasik 1 hafta önce ağrı kesici kas gevşetici iğne vuruldum kalçamdan. İğneyi çıkartırken çok şiddetli ağrı hissettim ve birkaç gün boyunca sanki içinde iğne varmış gibi batıyordu günlerce sürdü. İgne yarası izi yanlamasina kısa kalın bir cizgi gibiydi. Ağrı hafifledikten sonra iğnenin etrafı büyük şekilde morardı. Hafif sızı hissediyorum hâlâ. Bu normal midir? Neyden kaynaklanmış olabilir? Sinire yakın bir yere vurulmuş olabileceğini söylediler çok aşağıdan vurmuş. İğne ucunun kırılıp kalma ihtimali yok değil mi? Hiç kasmadım iğne esnasında

1 cevap
Cevaplar (1)

Sinire yakın yapıldığında çok ağrı olabilir iğne ucu içinde kalmaz merak etmeyin şişlik ve morarma devam ediyorsa görmek isterim geçmiş olsun

14 Haziran 2019 08:19