CZ
Soru Sahibi
16 Ağustos 2021 13:51

İgne sonrası agri

Merhaba hocam ben 2 yıl önce igne vurldum ve sinirde sorun oldu tedavisini gördüm geri ağrılar 8 ay sonra şiddetli tekrarlı emg testinde sorun çıkmadı ama ben çok şiddetli ağrı yaşıyorum halen ignenin vurulduğu yeri bastırnca anlıyorum aynı hizadan baldira kadar o ağrı devam ediyor agirya dayanamıyorum ve bu ağrıya bir çözüm bulamadılar geçmiyor ne olduğunuda anlamıyorlar ne yapmam lazım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Algoloji uzmanının fikrini almanızda fayda olacaktır Zeynep Hanım. Sevgiler... Dr. Sezai Leventoğlu

17 Kasım 2021 09:46