us
Soru Sahibi
21 Eylül 2012 11:16

iğne korkusu

merhaba hocam kasık fıtığım var ve ameliyat olacağım ama bugüne dek iğne kan alma ve serum korkusu yüzünden doktora gitmedim ne yapmam lazım ameliyattaa sanırım mecbur saygılar hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba , geçmiş olsun diliyorum , korkularınızın daha önceki süreçlerde üstüne aşamalı bir şekilde gitmeniz daha iyi olurdu tabiki şimdi bu süreç size bu korkularınızı yenmeniz için yardımcı olabilir doktorunuzla bu konuda konusun ve ona guven duyun , kan alınırken bir acı elbette duyulur ama bu dayanılamayacak düğzeyde bir acı değildir, sadece bu durumla ilgili korkularınız ( olumsuz algılarınız ve kaçma davranışlarınız ) doktorunuzla birlikte bu süreci atlatabilirisniz, siz de çaba göstermeli ve aşamalı bir şekilde korkularınızın üstüne gitmelisiniz, sağlıklı gunler dilerim www.edagokduman.com

21 Eylül 2012 11:42