EH
Soru Sahibi
8 Ocak 2020 18:14

İas mid ince hareketli intakt izlendi

27 yaşındayım. Biraz panik ve evhamlı biri olduğum için Göğsümde batma olunca ekokardiyografi çektirdim. Aynı zamanda miyalji ve fibromiyalji tanısı konulmuştu. Sonuç:TY(MİN) Ve ias mid ince hareketli intakt izlendi(eko takibi) Doktorum ne damar darlığı ne damar tıkanıklığı hiçbir şeyin olmadığını yalnızca ias intaktı bana şekil üzerinde anlattı ve önemli bir şeyin olmadığını 3 4 sene sonra kontrol ettirmem gerektiğini söyledi benim de kafama takıldı ias mid ince hareketli intakt ne demek olduğunu size danışmak istedim

1 cevap
Cevaplar (1)

EKO'nuza bakmadan ne desem yanlış olur ama dediğinizin hiç bir anlamı yok herhangi bir şikayet yapmaz

10 Ocak 2020 08:22