AD
Soru Sahibi
22 Ağustos 2021 14:13

Humerus kırığı

Mrba hocam bundan 3 ay önce bilek güreşi yaparaken sağ kolum orta kısmında humerus kemeğim kırıldı ve kolum alçıya alındın 6 hafta alçıda çıkartıp atel taktılar 3 hafta sonra atelli de çıkartm ama atel çıkınca kolum açamıyorum doktorum izne çıktı size sorayım diye düşündüm neden kolum tam açılmıyor bilginiz için teşekkürler hocam ☺️

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Serkan Erman
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba Humerus şaft kırıklari sonrası genelde imn çivi uygulaniyor Sizde konservatif alçi uygulamasina gidilmiş Uzun süre alçida kalmaya bağli dirsekte geçici sertlik oluşabilir Yinede emin olabilmek adina filmlerinizi görmek gerek Geçmiş olsun

22 Ağustos 2021 15:07