KA
Soru Sahibi
1 Aralık 2019 10:03

Humerus boynunda nodüler opasite

Merhaba, Tolga bey. Tomografi sonucu sağ humerus boynunda 5x10 mm boyutlarında düzgün konturlu nodüler opasite izlendi(kemik adacığı). Bu ne anlama geliyor? Ne demektir? Tedavisi var mıdır? Neden oluşur? Bilgi verirseniz,çok memnun olurum

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Günaydaı Ayda Hanım, Bahsettiğiniz radyolojik bulguyu değerlendirmesi gereken uzmanlık alanı Ortopedi bölümü. Bu açıdan bir Ortopedi uzmanı görüşü almanızı öneririm.

7 Mart 2020 10:25