ÇH
Soru Sahibi
12 Ekim 2019 00:40

Hsp acil lütfen

Hocam benim oğlum 11 yaşında hsp hastası size kontrole getirdik birşeyi yoktu o zaman stabil kontrol yaptık döküntüler eklem tutulumları bağırsak tutulumu oldu şuandaki idrar tahlilinde eritrosit 7 Bld +_ çıktı hocam acile götürmeli miyim önemlimidir Acil cevaplarsanız sevinirim....

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ferhat Demir
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Romatolojisi

Hayır tedirgin olmanız gereken bir durum yok. Görülebilecek bir durum hastalığın seyrinde. Yakın bir zamanda randevu alarak kontrole gelebilirsiniz. Geçmiş olsun

12 Ekim 2019 21:26