ah
Soru Sahibi
24 Nisan 2019 13:00

Hpv baktırma

Hpv testi sonucum hpv tip 56 lgsil cikmisti doktorum kolposkopi yapti sorun gormedigini aldigi bir parcada da muhtemelen düsuk lezyon dedi ve sonuc cin1 cikti herhangi bir isleme gerek yok 6 ayda bir kontrol dedi bu zaman zarfinda bebek dusunebilecegimi gunluk hayatima devam edebilecegimi soyledi ne yapacagimi bilmiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mehmet Fırat Mutlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Doktorunuzla aynı fikirdeyim..bebek düşünebilir normal şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz

1 Mayıs 2019 17:55