MD
Soru Sahibi
27 Ağustos 2020 15:24

Hormonlarım

Merhabalar. 20 yaşında erkegim. 1 sene önce ufak dozda Steroidi 1 ay kullanıp bıraktım. Hocam üzerinden bir sene geçti. Kullanmadan önceki hormon degerlerimeyüzde yüz döner mi, yoksa eksik mi döner.. sağolun

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alpaslan Kemal Tuzcu
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Doz düşükse tümüyle düzelirsin, düzelmezsen endokrinolojiye başvur.

10 Ocak 2021 21:28