OP
Soru Sahibi
14 Mart 2013 19:10

hormon

hocam merhaba 4 yıllık evliyim 1 yılldır gebelik düşünüyoruz ama olmuyor prolaktin hormonum yüksek çıkıyordu sürekli o düştü 15 gün önce tekrar kontrole gttim bu sefer fsh hormonun 28.5 çıktı.regl tarihim 11 marttaydı daha regl olmadım dün idrar testi yaptırdım bişey çıkmadı .meraktan ölücem hamilemiyim yoksa hormondan mı gecikmem olduu bilemedim.teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Özgür Kartal
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu bilgilerle sizin durumunuzu değerlendirmeyiz. Hamile olmama ihtimaliniz çok yüksek. Hamile kalma şansınızı değerlendirmek icin güveneceginiz bir doktorunuz olmalı. O sizin yumurta rezervlerinizi ve eşinizin durumunu degerlendirmeli

14 Mart 2013 19:26