km
Soru Sahibi
2 Aralık 2017 00:00

Hormon ve sakal

Merhabalar doktor bey benım sakal problemım vardı ama bıyıklard a seyrek yok demnıcek kadar az kpselık olma ıhtımalı gıbı yasım 21 ufak var kosemıyımdır acaba cevabınız ıcın tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sinan Çağlayan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Sizi ve laboratuvar sonuçlarını görmeden bir şey söylemek mümkün olmaz. En yakındaki doktorunuza giderek durumunuzu anlatın.

2 Aralık 2017 08:35