dd
Soru Sahibi
15 Temmuz 2021 00:10

Hormon dengesi

Merhaba hocam adetimin 5. Gunu yaptirdigim test sonuclari fsh 9.20 referans araligi 3-12 lh 11 referans araligi 2_ 12 e2 124 referans araligi 30-90 amh 1.80 vajinal ultrasonda herhangi bir kist saptanmadi hag raporumda tuplerim acik merak ettigim e2 degerimin yuksek cikmasinin sebebi adetin 5. Gunu vermis olmamdan kaynakli olabilirmi stres yada ilaclar bunu tetiklermi normalde 40 seviyelerinde oluyordu adetin 3. Gunlerinde

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadir Güzin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Yumurtaliklarindaki yumurtalık oksit sayısı azalıyor. Tedaviyi tüp bebek merkezlerinde baslat

15 Temmuz 2021 14:37