ÇÜ
Soru Sahibi
2 Şubat 2007 00:00

hocam test sonucunda bu degerler var bana bu konuda yardımcı olup öneri sun

hocam test sonucunda bu degerler var bana bu konuda yardımcı olup öneri sunabilirmisiniz Üre: 24 kreatin:0,92 DBIL:1 TBIL:2.91 AST:611 ALT:2177 GGT:117 potasyum:5,8 sodyum:137 ANTİ HBS:49,94 POZİTİF ANTİ HCV:0,07 NEGATİF HBSAG:0,00 NEGATİF YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Küçükardalı
Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu testlere göre böbrek fonksiyonları iyi ancak karaciğer testleri kötü hepatit geçiriyorsunuz ancak mevcut durumda virus testleri negatif başka viruslar ile yada alkol alıyorsanız alkole bağlı olabilir yada başka nedenlere bağlı olabilir. Mutlaka dahiliye yada gastroenteroloji doktoru tarafından izlenmeniz gerekir. Dahası hastaneye yatmanız gerekir. Geçmiş olsun

2 Şubat 2007 00:00