İİ
Soru Sahibi
11 Ocak 2019 21:29

Hocam Sizce yırtık mıdır

Hocam Sizce yırtık mıdır Merhaba hocam bundan 5 Ay önce erkek arkadasımla vi ilişki yaşadık penisini vajinama hafif koymasıyla hemn kendimi cektm sonra tekrar yaptı ama iki üc damla anüsüme biraz yakın olan yerden kan geldı 3 damla tek acı falan hissetmedim ama 5 aydır uyuyamıyorum korkuorm yırtılmış olabilir mı yada zedelendi mi bazen kendim bakıorm aynadan yırtık gibi durmuyor sizce yırtılmış mıdır

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yılmaz Özcan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

anüse yakın yer ise tahriş olabilir.yinede muayene olmanızı tavsiye ederim

14 Ocak 2019 10:49